Allurion Zayıflama Programı

Akıllı Baskül, Akıllı Saat ve Mobil Uygulama

Elipse mide balonu taktıranlara verilen Akıllı Baskül, Akıllı Saat ve tüm mobil platformlarda kullanılabilen Allurion mobil uygulaması ile takip süreci zahmetsiz, hızlı ve sorunsuz yürütülebilmektedir. Elipse mide balonunu tam bir zayıflama programı haline dönüştüren bu teknolojik yardımcılara yakından bakalım:

Allurion Akıllı Baskül

Allurion Akıllı baskül, sıradan bir tartı değil elbette. Kilo ölçümü yapmakla kalmaz, çok detaylı ölçümleme imkanı sunar. Elipse Smart baskül ile kilonuz, vücut yağı, vücut suyu, kemik kütlesi, kas kütlesi, Vücut Kitle İndeksi, bazal metobolizma hızı ve viseral yağ oranı gibi birçok veriyi takip edebileceksiniz.
Bluetooth bağlantısı sayesinde mobil uygulama ile veri senkronizasyonu sağlayan smart baskül ile kilo verme sürecinizi başından sonuna kolayca takip edebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz. Böylece günlük, haftalık, aylık ilerlemelerinizi görebilirsiniz ve bu istatistikler beslenme programınızın daha doğru düzenlenmesine olanak tanır. Ölçümlerinizi ve diğer verileri doktorunuzla, diyetisyeninizle, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün.
Tasarımı da son derece zarif, modern ve ergonomik olan bu tartı zayıflama sürecinde olduğu gibi süreç sonrasında sağlıklı kilonuzu koruyabilmek için de en büyük yardımcınız olacaktır.

Allurion zayıflama programı akıllı baskül

Allurion Akıllı Saat


Elipse mide balonunun yanında kilo verme sürecinde önemli rol oynayan fiziksel aktivitenizin takibini de yapabileceğiniz bir akıllı saat de geliyor.
Allurion Akıllı Saat adım sayar, antrenman takibi, nabız ölçümü, günlük aktif geçirilen zaman ve uyku düzeni gibi sağlığınızla ilgili birçok veriyi sürekli ölçümler ve kayıt eder. Böylelikle daha kontrollü ve sağlıklı bir zayıflama süreci geçirilmesine yardımcı olur.

Elipse Mobil Uygulama


Elipse Mide Balonu ile zayıflama sürecinde takibimizi önemli ölçüde kolaylaştıran bir mobil uygulama da mevcuttur. Allurion mobil uygulaması akıllı baskülünüzden aldığı verileri alır, saklar, net bir şekilde size sunar ve paylaşmanıza olanak tanır. Bu uygulama sıradan bir kilo veya sağlık takibi uygulaması değildir. Bu uygulama tamamen Elipse Mide Balonu taktıranlara özel yapılan bir mobil uygulamadır.

Allurion mobil uygulaması akıllı tartınızla bluetooth bağlantısı aracılığıyla senkronize olur ve baskülden aldığı verileri sade ve kullanışlı arayüzü ile net bir şekilde görmenizi sağlar. Verilerinizi doktorunuzla, diyetisyeninizle yada herhangi biriyle e-mail, sosyal medya ve mesajlaşma araçları ile istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.


Elipse Mide Balonu Sık Sorulan Sorular > 
Mide Balonu fiyatları ve detaylı bilgi için bize ulaşın, aşağıdan numaranızı bıraktığınız takdirde en kısa sürede sizi arayacağız. 
Elipse Mide Balonu Fiyatı ve Ücretsiz Öngörüşme İçin
Numaranızı Bırakın
Sizi Arayalım

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram