EKİBİMİZ

Obezite Savaşçısı Ekiple Tanışın!

Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

Obezite tedavisinde deneyimli, yüzlerce kişinin obeziteden kurtulmasına yardımcı olmuş Obezite Cerrahisi ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ kliniğimizin kurucusu ve uzman hekimidir.

Kişisel Web Sitesine aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.
Ziyaret Et

Erkam TÜLÜBAŞ Kimdir?

1978 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini Ereğli’de tamamladıktan sonra Tıp Eğitimini 1997-2003 yılları arasında Trakya Üniversitesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini 2005-2010 yılları arasında Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2017 yılı itibari ile TLBS Klinik'te hasta kabülüne devam etmektedir

Uyguladığı Tedaviler

Obezite cerrahisi; Tüp Mide Ameliyatı, Gastric By-Pass, Revizyon Ameliyatları ve ameliyatsız obezite tedavisinde özellikle Mide Balonu Uygulamalarında uzmanlaşmış bir isimdir. Aynı zamanda Genel Cerrahi alanına giren tüm hastalıkların tedavisini de gerçekleştirmektedir.
Biyografi

Uzm. Dyt. Diğdem AKÇA

Bariatrik diyetler konusunda uzman, Mide Balonu sonrasında uygulanan diyetlerde oldukça deneyimli diyetisyenimiz Uzm. Dyt. Diğdem AKÇA tecrübesi ve motive eden gülümsemesiyle kilo verme yolculuğunuzda yanınızda olacak.

2019 yılından beri TLBS Klinikte hastalarımızın takibini yapan Diğdem AKÇA'nın tam biyografisine aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.
Biyografi

Dyt. Derya MUTLU

Bariatrik diyetler konusunda ve Mide Balonu sonrasında uygulanan diyetlerde uzmanlaşmaya yönelik çalışan diyetisyenimiz Dyt. Derya MUTLU, Uzm. Dyt. Diğdem AKÇA ile birlikte hastalarımızın takibini yapmakta ve zayıflama sürecinde sizlere destek vermektedir.

2021 yılında TLBS Klinik ekibine katılan diyetisyenimiz güleryüzü ve güzel enerjisiyle ailemizin bir parçası oldu.

Yaşam Koçu Merve ULUSOY

2009 yılında Newport Amerikan Üniversitesi Davranış Bilimleri bölümünden mezun olan NLP Trainer Merve KALKAN ULUSOY hastalarımızın takip sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinebilmeleri ve ömür boyu sağlıklı kilolarında yaşamlarını sürdürebilmeleri için yaşam koçluğu yapmaktadır.

2021 yılında ekibimize katılan Merve ULUSOY obezite hastalarının tedavisinde psikolojik destek ve mentörlük konusunda deneyimiyle hastalarımızın zayıflama sürecinde her zaman yanında.

Koord. Mukadder ERGEN

Hasta İlişkileri Koordinatörümüz ve Asistanımız Mukadder ERGEN ekibimizin değişmez parçası. Hastalarımızla sürekli iletişim halinde olan, ilgisini ve güleryüzünü hiç eksik etmeyen asistanımız sayesinde bizimle her zaman, her konuda iletişim kurabilirsiniz.

2020 yılında TLBS Klinik ekibine katılan asistanımız sizlerle iletişim kurmamız ve obezite tedavisinin en önemli unsuru olan "Hasta Takibi" konusunda en büyük yardımcımız.

Siz de Ekibe Katılın

Bizimle Zayıflayın

Obezite tedavisinde başarı ancak; Hasta - Doktor ve Diyetisyen uyumuyla, bir ekip gibi birlikte yol alarak mümkündür. Birlikte başardığımız yüzlerce kişiden biri de siz olmak, TLBS Klinik ailesine katılmak isterseniz bize ulaşın.
Şimdi Ara
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram